Blero: Pasi kreu mardhenie ne film po ta kisha grua Teuta Krasniqin do ta…

7 months ago me fal 0

Aktorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Teuta Krasniqi së fundi ishte e ftuar në një emision, shkruan GazetaBlic.Teuta ishte e ftuar në emisionin argëtues n’Kosovë Show’.

Aty u diskutua shumëçka, për jetën e saj private dhe publike.Ajo u pyet nga moderatori Shpëtim Desku se a e pengojnë shkrimet e shumta nga portalet si dhe disa pyetje provokative