Vjen lajmi i mirë për gjithë shqiptarët! Më në fund mund të ndodh ajo që është pritur prej kohësh

7 months ago me fal 0

Një lajm i mirë për Shqipërinë. Parlamenti holandez ka votuarr sot pro hapjes së negociatave të Shqipërisë për në BE. Lajmi është bërë i ditur nga ministrja për Europën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka.