Haradinaj: Po të isha une kryeminister, moti do e kisha kthyer Çakorrin dhe do liberalizoheshin vizat..(VIDEO)

7 months ago me fal 0

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka kritikuar ish kryeministrin Avdullah Hoti se nuk po merret fare me çështjen e Qakorrit dhe se ka lene menjan liberalizimin e vizave..

“Po te isha une kryeminister, Çakorrin moti do e kishim kthyer dhe do e kishim liberalizimin e vizave. Hoti po mendon per gjera te vogla ai duhet te