Shitet Banesa Tre Dhomëshe E Mobiluar Për 20,000 Mijë Euro Në Qendër Të Qytetit(FOTO)

8 months ago me fal 0

Shitet Banesa Tre Dhomëshe E Mobiluar Për 20,000 Mijë Euro Në Qendër Të Qytetit

Shitet banesa tredhomëshe e mobiluar 20,000 euro. Banesa ka sallon me kuzhine, dy dhoma fjetje, banjo, korridor dhe ballkon. Banesa gjithashtu ka ne shfrytëzim hapesiren e jashtme pasi vetëm ajo ka qasje ne te dhe është e rrethuar enkas për ketë banese.
Banesa gjendet ne kat përdhese e larte dhe ka 64 m2 ne flete poseduese ndërsa faktike mbi 70 m, Shitet urgjent për arsye financiare. per me teper