Bleona Qereti: Kete politikan e dua ne shtrat,ai me pelqen shume

8 months ago me fal 0

Këngëtarja Bleona Qerreti ka treguar në një intervistë për ABC arsyen se përse mbështeti Presidentin Donald Trump. Bleona gjithashtu zbuloi edhe se ka një afeksion të veçantë për diplomatin amerikan Richard Grenell. Këngëtarja u shpreh se është zyrtarisht në dashuri me Grenell dhe se ai është një “rockstar”.

E dua, jam zyrtarisht në dashuri me të.