Pallaska: Mbajeni Mend Këtë, Albin Kurti Do Të Bëhet Si Enver Hoxha

8 months ago me fal 0

Avokati Dastid Pallaska ka krahasuar liderin e Vetëvendosjes Albin Kurti me díktatorin shqiptar Enver Hoxha.Ai ka thënë se ai është i ngjashëm me të për shkak të apetitit të tij për pushtet, njofton Klan Kosova.

“Apetiti i tij për pushtet është a bsolutisht si i Enver Hoxhës dhe sikur që ishte i díktatorëve të shekullit të kaluar dhe autokratëve të tanishëm”.